Yeni Bayiliğimiz!


Turck Kocaeli ve İstanbul Anadolu Yakası Ana Bayiliği

ESO Group bünyesindeki Türkiye’nin önde gelen otomasyon firmalarından ESO Endüstriyel Elektronik A.Ş. bayilik ağını sektörünün önde gelen firması Turck’un Kocaeli ve İstanbul Anadolu Yakası Ana bayiliğini alarak genişletmeye devam ediyor. Otomasyon ve kardeş sektörlerine hizmet veren Turck ürün yelpazesi ile iş ortaklarına daha fazla çözüm olanağı sunuyor.

ESO Group ve ESO Endüstriyel Elektronik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Erdem konuşmasında, “Bulunduğumuz sektörde hayata geçirdiğimiz projeler ile Dünya Lideri Markaların çözüm ortağı olmaktan mutluyuz. Hizmet kalitemiz, ürün kalitemiz, gereksinimlere odaklı özel üretim kabiliyetimiz, yıllara yayılan tecrübelerimiz ve en önemlisi ekip ruhuyla hareket eden çalışanlarımız ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.” dedi.

“ Bayiliklerimiz hizmet kalitemizi arttırıyor. ”

Bülent Erdem, “ESO Endüstriyel Otomasyon, 2005 yılında elektrik taahhüt işi ile ticari yolculuğuna başladı. 2006 yılında bünyesine otomasyon endüstrisini de katarak güçlenmeye devam etti. 35 yılı aşkın deneyim ile çıkılan bu yolda,  2021 yılına başlarken, bayilik ağını; sektörünün öncü firmalarından olan Turck’un, Kocaeli ve İstanbul Anadolu Yakası Ana bayilik rolünü üstlenerek genişletti.  Böylece hem hizmet kalitesini hem de ürün yelpazesini çeşitlendirerek iş ortaklarına daha fazla çözüm sunabilecek bir adım daha attı.

Eso Endüstriyel’in tercih edilme sebeplerinden biri olan, sevilen özellikleri arasında yer alan, gerek adım adım gerekse koşarak kendi alanında katettiği yolculuğudur. Süreç içerisindeki engellere takılmadan, müşteri odaklı iş anlayışı ile daima bu yolculuğuna devam edecektir.” dedi.

Turck Hakkında

TURCK endüstriyel otomasyon alanında lider üreticilerden biridir. 30 ayrı ülkede 4800’den fazla çalışanı ve 60 farklı ülkede temsilcileri ile, sizlere her daim yakın olacaktır.  Almanya, İsviçre, Amerika, Meksika ve Çin’deki son teknoloji üretim üsleri ile bir aile şirketi olarak, yerel marketlerin taleplerine hızlı ve esnek şekilde cevap verme yeteneğine sahip olması ile birlikte otomotiv, taşıma, gıda ve paketleme, kimya veya ilaç endüstrileri gibi, her sektöre yönelik TURCK’un otomasyon çözümleri ve ürünleri sistemlerinizin müsaitliğini ve verimliliğini artırır. Ayrıca etkin bir standartlaştırma vasıtasıyla aynı zamanda satınalma, depolama, kurulum ve güvenlik maliyetlerinizi de düşürür. Elektronik geliştirme ve üretimde edinmiş oldukları endüstriye özel bilgi birikimi, otomasyonlar için en uygun çözümü garantiye almaktadır.

Turck Ürün Yelpazesi