ESO Endüstriyel Otomasyon Kızılay’ın İftar Yemeğine Sponsor Oldu

ESO Endüstriyel Otomasyon, paylaşmanın güzelliğinin yaşandığı Ramazan ayında, Kızılay’ın İzmit ve Karamürsel Şubelerinin 23-29 Mayıs 2019 günlerinde düzenlediği İftar Yemeğine sponsor oldu. Antik Kapı Sahilinde gerçekleştirilen iftar yemeğine katılan Huzurevi sakinlerini Kızılay gönüllüleri ağırladı.

Kurulduğu 1868 yılından bu yana toplumsal dayanışmayı sağlamak, yoksul ve muhtaç insanlara barınma, beslenme ve sağlık yardımı ulaştırmak için önemli görevler üstlenen Türk Kızılayı, hayırsever kişi ve kurumların bağışları ile faaliyetlerini sürdürüyor. ESO Endüstriyel Otomasyon, yardımlaşmanın ve paylaşmanın uhrevi güzelliğinin daha yoğun yaşandığı Ramazan ayında gerçekleştirdiği bu özel sponsorluk ile sosyal sorumluluğunun da gereğini yerine getirdi.

ESO Endüstriyel Otomasyon kurumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde halen Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizde yer alan ilköğretim okullarına gereksinimleri olan bilgisayar, mobilya, yazı tahtaları, malzeme, kırtasiye ve kitap yardımlarını sürdürmektedir.