ESO Endüstriyel Otomasyon, ürünleri ve verdiği hizmetleri ile kendisini verimlilik ve performans üzerine kurduğunuz işletmenizi daha rekabetçi yapmaya adamıştır. Sahip olduğu ar&ge, tasarım ve mühendislik gücüyle müşteri gereksinimlerine odaklı projelere uygun çok özel çözümler üreten ESO Endüstriyel Otomasyon’un nihai ürün grupları Pano ve Erdemtaş Makine ile entegre olarak üretimi yapılan araç lastiği üretim bandı makineleridir. ESO Endüstriyel Otomasyon ayrıca Alman Laser & Med Endüstriyel Lazer Ürünleri ile Fara Led Lamb Türkiye Distribütörü olup Mitsubishi Electric, Festo, Elimko, Leuze Electronic ve Lapp Group firmalarının da Kocaeli Bayiliğini yapmaktadır.

Endüstriyel Otomasyon

ESO Endüstriyel Otomasyon, üretim proseslerinde az maliyetle yüksek performans ve verimlilik sağlar.

Anahtar Teslim Fabrika Montajı

ESO Group çatısı altında bulunan ESO Endüstriyel Otomasyon ve Erdemtaş Makine oluşturdukları sinerji ile anahtar teslim fabrika montajı yapmakta, proje sahipleri tek bir muhatap firma ile tüm süreci zamanında tamamlayabilmekte, kaliteli ürün ve hizmet almakta, maliyetlerden tasarruf edebilmektedir.

Pano İmalatı

ESO Endüstriyel Otomasyon, uzman mühendis kadrosu ile müşterilerinin gereksinimlerini kusursuzca analiz ederek, projelere uygun pano tipleri ile çözümler üretmektedir.

Makine İmalatı

ESO Endüstriyel Otomasyon kardeş şirketi Erdemtaş Makine ile birlikte ESO Grup çatısı altında anahtar teslimi fabrika kurulum projelerinde faaliyet göstermektedir.

Bayilikler

ESO Endüstriyel Otomasyon Almanya Laser & Med Endüstriyel Lazer Ürünleri ve Fara Led Lamb Türkiye Distribütörü olup Mitsubishi Electric, Festo, Elimko, Leuze Electronic ve Lapp Group firmalarının da Kocaeli Bayiliğini yapmaktadır.

Neden ESO Endüstriyel Otomasyon?

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile hareket eden ESO Endüstriyel Otomasyon, Erdemtaş Makine ile birlikte ESO Group üyesidir. ESO Group Türkiye’ de lastik sektöründe anahtar teslimi fabrika montajı ve bunun için gerekli makine üretimi, proses otomasyonu ve montaj konularında ilk ve tek iş modeline sahiptir. Bu model ile müşteriler tüm süreç için tek bir şirketle iletişim halinde olup, çözüme çok daha hızlı ve çok daha az maliyetle ulaşırlar.

ESO Endüstriyel Otomasyon, gelişim sürecinde çok güçlü adımlar atarak önemli referanslar kazanmıştır. Dünya’ nın önde gelen lastik ve otomotiv markaları ile projeler üreten, tasarlayan ve hayata geçiren şirketin süreçlerdeki titiz çalışmaları yurtdışı pazarların kapılarını sonuna dek açmıştır.

ESO endüstriyel Otomasyon, mekanik üretimi ve sonrasında makinelerin gerekli otomasyon ve iletişim ağını kurmak, sistemi devreye almak konularında uzmandır. Şirket, ekibindeki elektrik, elektronik ve makine mühendisleri ile tam hizmet vermektedir. Ekip gelen talepleri doğru ve tam analiz ederek projeye çevirebilme, tasarımını ve yazılımını yapabilme ve makineleri üretebilme yeterliliğindedir. Mekanik tarafla paralel yürüyen süreç sonunda kurulan sistem kullanıcı güvenliği ile birlikte tam ve kusursuz kontrol avantajını sunmaktadır.

ESO Endüstriyel Otomasyon kurduğu sistemlerde otomasyon için özel üretim yapan Dünya’ nın önde gelen markalarının PLC, Scada, servo motor, sensör gibi ürünlerini kullanmaktadır. Güvenilir yazılım ve kusursuz işgücü ile birleşen ürünler sistem yönetimindeki tüm gereksinimleri tam anlamıyla karşılamaktadır.

ESO Endüstriyel Otomasyon’ un kurduğu sistemler; işletmelerin yatırımlarını daha düşük maliyetle yapma, ürünlerini daha az enerji ve kaynak kullanarak daha hızlı, daha karlı ve daha kaliteli üretme imkanlarını sunmaktadır. Ayrıca kesintisiz iletişim kalitesi ve güvenilir yazılımlar; tam kontrol, bilgileri online okuyabilme, proses ile ilgili iş akışını uygulayabilme ve kritik operasyonları daha hızı ve verimli yönetme olanaklarını sağlar.

Makinelerin mekanik bakım ve onarımı, otomasyon sisteminin güncellenmesi, elektrik tasarımının uygulanması, var olan makinelerin ve sistemlerin modernizasyonu konularında ESO Group Servis kusursuz hizmet kalitesi ile her zaman çözüm ortağınız konumundadır.