TURCK endüstriyel otomasyon alanında lider üreticilerden biridir. 30 ayrı ülkede 4800’den fazla çalışanı ve 60 farklı ülkede temsilcileri ile, sizlere her daim yakınız.

Sensör, fieldbus, bağlantı ve arayüz teknolojileri yanında insan-makine arayüz ve RFID tanımlama sistemleri hakkındaki uzmanlığımız ile sizlere, fabrika ve proses otomasyonu için yüksek verimli sistem çözümleri sunmaktayız. Almanya, İsviçre, Amerika, Meksika ve Çin’deki son teknoloji üretim üsleri ile bir aile şirketi olarak, yerel marketlerin taleplerine hızlı ve esnek şekilde cevap verme yeteneğine sahibiz.

Otomotiv, taşıma, gıda ve paketleme, kimya veya ilaç endüstrileri gibi, hangi sektörde olursa olsun ve ister makina ister tesis kurulumlarında kullanılsın, TURCK’tan otomasyon çözümleri ve ürünleri sistemlerinizin müsaitliğini ve verimliliğini artırır. Ayrıca etkin bir standartlaştırma vasıtasıyla aynı zamanda satınalma, depolama, kurulum ve güvenlik maliyetlerinizi de düşürürsünüz. Elektronik geliştirme ve üretim ile ilgilenen müşterilerimiz ile yoğun ve yakın diyalog vasıtasıyla edinmiş olduğumuz endüstriye özel bilgi birikimi, otomasyonlarınız için en uygun çözümü garantiye almaktadır.