Anahtar Teslimi Fabrika Montajı

Güvenilir sistemler, kaliteli mühendislik

ESO Endüstriyel Otomasyon anahtar teslimi fabrika kurulum projelerinde kardeş şirketi Erdemtaş Makine ile birlikte ESO Grup çatısı altında çalışmaktadır. Makine tasarımı, üretimi ve sistemin mekanik kurulumunu Erdemtaş gerçekleştirirken ESO Endüstriyel Otomasyon, otomasyon ve elektrik tesisat kurulumunu, pano üretimini yapmaktadır. Sistem, şirketin kendisine ait makine, vinç ve platformlar ile sahada montaj işlemleri tamamlanıp devreye alındıktan sonra müşteriye teslim edilmektedir. ESO Grup çatısı altında kurulan bu güçlü ve özel sinerji ile anahtar teslimi fabrika kurulum proseslerinde proje sahipleri tek bir muhatap firma ile tüm süreci zamanında tamamlayabilmekte, kaliteli ürün ve hizmet almakta, maliyetlerden tasarruf edebilmektedir.
Şirket, ekibindeki elektrik, elektronik ve makine mühendisleri ile tam hizmet vermektedir. Ekip gelen talepleri doğru ve tam analiz ederek projeye çevirebilme, tasarımını ve yazılımını yapabilme ve makineleri üretebilme yeterliliğindedir. Mekanik tarafla paralel yürüyen süreç sonunda kurulan sistem kullanıcı güvenliği ile birlikte tam ve kusursuz kontrol avantajını sunmaktadır.
ESO Group Servis Hizmetleri, kurulum öncesi ve sonrası; eğitim, tesis operatörleriyle test çalışmaları, verilen mekanik cihazların hem devreye alınması hem de aktif olarak üretime geçilmesi anında start-up çalışma koşullarını optimize edecek çalışmaları da sunmaktadır. Sistem işletme garantili ve yüksek performans gösterir bir halde tüm testleri tamamlanarak teslim edilir.
ESO Group Servis Hizmetleri, gerek mekanik gerek elektrik ve otomasyon tarafında makine yenileme, sistem güncelleme, yedek parça tedariği, bakım ve arıza çözümleriniz için her zaman tam destek sağlamaktadır.

Anahtar Teslim Fabrika Montajı Referanslarımız için tıklayınız